Author: Y***U
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
顏色: 彩色
尺寸: 米色
Price: HK$149.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 17 cm |
| 寬度 | 8.9 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb25090585984844485 |
Brand Name: FollowBreak
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/FollowBreak-sc-0145786399.html
Quality: 5218327 people said the quality is very good!
Author: Y***U
Date:
Review: 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
顏色: 彩色
尺寸: 米色
Author: a***8
Date:
Review: This thing not usefully
顏色: 彩色
尺寸: 米色
Author: F***7
Date:
Review: Came in good condition and very nice and easy to use and love it
顏色: 彩色
尺寸: 米色
Author: S***i
Date:
Review: cute
顏色: 彩色
尺寸: 米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.